Blade – literatura obyczajowa od Anny Wolf

Premierowe pozycje książkowe 2021 roku zapowiadają się bardzo obiecująco, zwłaszcza jeśli chodzi o polską twórczość. Pisarze nie zapomnieli o swoich wiernych fanach i postanowili stworzyć kolejne historie, które nie tylko umilą wolne godziny, ale także zapadną w pamięć na dłuższy czas. Anna Wolf jest jedną z takich pisarek. W tym roku postanowiła ona wydać książkę “Blade”, która zacznie kompletnie nową serię książek. Tania Książka – Blade (ebook od Mobi epub) to najnowsza propozycja bestsellerowej pisarki Anny Wolf.

Książka “Blade”- premiera 2021 roku

Anna Wolf i jej premierowa książka to dzieło, które na pewno spodoba się fanom jej bestsellerowej serii “Gangsterzy”. Blade (ebook od Mobi epub) to opowieść o śmierci, przysiędze oraz nowym życiu i motocyklach. Historia jest nie tylko emocjonalna, ale także zawiera zwroty akcji, które sprawią, że postać tytułowego Blade’a oraz innych bohaterów zostaną zapamiętane na długo przez czytelników. Blade to prosty chłopak, który nie goni za ambicjami, karierą, pieniędzmi . Jego życie ma miejsce tu i teraz. Skupia się przede wszystkim na motorach oraz klubie, w którym prócz swoich przyjaciół spotyka także chętne panie. Nie ma on za wielu zobowiązań i pewnie nic by się tutaj nie zmieniło gdyby nie to, że jego przyjaciel zadaje mu pewne pytanie, które dotyczy opieki nad jego siostrą. Blade odpowiada pozytywnie na to pytanie i nie wie jeszcze, że od tego momentu zmieni się dla niego wszystko. Blade po śmierci swojego przyjaciela Marcusa będzie musiał zająć się Connie. Co się dalej wydarzy?

Blade – czyli historia pewnej przysięgi

Przysięga, którą Blade złożył Marcusowi zaczęła obowiązywać od dnia, w którym on umarł. I co dalej? Siostra Marcusa- Connie, nie spodziewała się sama takiego obrotu sytuacji. Jej życie po śmierci brata straciło swoją podstawę. Teraz Connie musi się na nowo pozbierać i znaleźć jakiś sens w tym wszystkim oraz wyjść z długów. W tym ma jej pomóc Blade jednak dlaczego akurat on? Żadne z nich nie wie tego, a Marcus już im tego nie wytłumaczy. Co więc dalej? Blade będzie chciał przekonać do siebie Connie, a także zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa, którego teraz tak bardzo potrzebuje. Jednak Connie nie podoba się cały czas styl życia Blade’a ani jego nawyki, ani towarzystwo, motocykle z resztą też nie. Blade (ebook od Mobi epub) to książka Anny Wolf, która pokaże, że wytrwałość może z czasem przynieść wymierne korzyści, a życie może dalej toczyć się dalej nawet po stracie kogoś bliskiego.

 

Posts Tagged with…